Цукровий діабет є не тільки важливою медичною, а й соціальною проблемою. В Україні зареєстровано понад 1 мільйон пацієнтів з діабетом, причому понад 180 тисяч з них потребують щоденного введення інсуліну.

У 2006 році Організація Об'єднаних Націй прийняла спеціальну резолюцію, в якій закликала уряди всіх країн активізувати зусилля з профілактики та лікування цукрового діабету та його ускладнень.

З метою значного поліпшення якості життя і медичної допомоги хворим на цукровий діабет в Україні була прийнята Державна програма «Цукровий діабет».

У всіх розвинених країнах світу успішно функціонують національні діабетологічні організації, що об'єднують лікарів, інших медичних працівників, науковців та всіх інших людей, які цікавляться проблемою цукрового діабету.
У нашій країні з ініціативи групи лікарів і вчених в 2010 році створено Всеукраїнську громадську організацію «Українська діабетологічна асоціація». ВГО «Українська діабетологічна асоціація» є добровільною громадською організацією, з можливістю як індивідуального, так і колективного членства на основі спільності інтересів з метою проведення активної діяльності в області лікування цукрового діабету, профілактики ускладнень захворювання, здійснення наукових досліджень в сфері експериментальної і клінічної діабетології.


Основна мета діяльності Асоціації полягає в сприянні поліпшенню медичної допомоги людям, які хворіють на цукровий діабет, збільшення тривалості життя пацієнтів з діабетом при поліпшенні її якості шляхом проведення освітніх програм для медичних працівників та хворих на діабет, сприяння проведенню наукових досліджень в галузі клінічної та експериментальної діабетології.

Членство в Асоціації є добровільним і безкоштовним. Член Асоціації може брати активну участь у всіх проведених нею заходах.

Дякуємо за Ваш інтерес до роботи Української діабетологічної асоціації і висловлюємо надію, що спільними зусиллями ми зможемо сприяти поліпшенню якості життя наших пацієнтів з цукровим діабетом.


З повагою,

Голова правління Української діабетологічної асоціації

Член-кореспондент Національної академії медичних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри діабетології НМАПО ім. П. Л. Шупика

Маньковський Б.М.
Для реєстрації в якості члена Української діабетологічної асоціації пропонуємо Вам заповнити заявку.
Зв'яжіться з нами
Координатор проектів УДА:
Анна Козаченко
тел.: (093) 516-67-78
office.vira.kiev@gmail.com
04655, м. Київ
Кудрявський узвіз, 5-Б, офіс 209
тел.: (044) 272-29-22