Академія діабету.
Діабет від А до Я

Цукровий діабет - глобальна медична проблема. Беручи до уваги велику кількість пацієнтів з діабетом, часте ураження у таких пацієнтів різних органів, отримання сучасної об'єктивної інформації про патогенез, діагностику, і принципах терапії хворих на цукровий діабет, є важливим для лікарів різних спеціальностей. З метою полегшення доступу лікарів до актуальної інформації про цукровий діабет УДА починає освітній проект «АКАДЕМІЯ ДІАБЕТУ: ДІАБЕТ ВІД А ДО Я»
і запрошує до участі колег!
Серія онлайн лекцій, майстер-класів для лікарів, що цікавляться проблемами діабету, висвітлення актуальних думок експертів, дискусії, секції запитання та відповіді допоможуть задовільнити потребу лікарів в перевіреній інформації та знайти відповіді на гострі запитання.
Теми, що будуть розглядатись:
Цукровий діабет.
Класифікація, етіологія, патогенез
Предіабет
Фактори ризику, діагностика, лікування.
Лікування цукрового діабету 2 типу
Використання таблетованих та ін'єкційних препаратів.

Інсулінотерапія
Види інсулінів. Підбір дози з акцентом на титрації дози в амбулаторних умовах.
Мікросудинні ускладнення цукрового діабету
Діабетична ретинопатія, діабетична хвороба нирок, нейропатія. Класифікація, діагностика та лікування.

Макросудинні ускладнення цукрового діабету
Профілактика і лікування атеросклеротичних серцево-судинних захворювань, серцевої недостатності, артеріальної гіпертензії.
Спікери
Маньковський Борис Микитович
Завідувач кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Голова правління Української діабетологічної асоціації.
Саєнко Яніна Андріївна
К.м.н., старший науковий співробітник відділу діагностики і лікування метаболічних захворювань Державної наукової установи «Центр інноваційних медичних технологій» НАН України.
Як стати учасником?
Для того, щоб стати учасником "Академії діабету", необхідно зареєструватись за посиланням нижче. Після реєстрації на сайті Вам прийде лист з підтвердженням, тому перевіряйте пошту, в тому числі папку "Спам".
Кількість учасників - не більше 100. Якщо Ви не потрапили до списку учасників першого курсу - Ви автоматично переходите на наступний. Вся детальна інформація буде надіслана на Вашу електронну пошту, вказану в анкеті.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ