Компанія MScienceAdvisory має багаторічний успішний досвід в організації та проведенні післядипломного медичного навчання лікарів та інших медичних працівників в повній відповідності з сучасними вимогами, як в Україні, так і в інших країнах.

Навчальний контент пропонованих лекцій завжди строго відповідає вимогам доказової медицини, ґрунтується на рекомендаціях провідних найбільш авторитетних світових наукових і клінічних товариств.

Програма навчання розроблена і сертифікована кафедрою діабетології НМАПО ім. П. Л. Шупіка, ВГО «Українська діабетологічна асоціація», ГО «Асоціація профілактики і лікування неінфекційних епідемічних захворювань». Навчання проводять провідні фахівці нашої країни.

Після проходженню курсу навчання слухачі отримують сертифікати, які зараховуються в якості безперервної післядипломної освіти.

Проведення спеціалізованих науково-практичних конференцій з міжнародною участю

Щорічні конференції Української діабетологічної асоціації за участю понад 300 лікарів-фахівців, лекціями найбільших авторітетних іноземних і вітчизняних вчених, цікавими практичними майстер-класами з клінічним розбором пацієнтів, живою і невимушеною дискусією.

Проведення науково-практичних конференцій «КЛУБ ЕНДОКРИНОЛОГІЧНИХ НОВАЦІЙ»

Одноденна навчальна школа в різних містах країни з обов’язковим розбором клінічних випадків і висвітленням останніх найбільш важливих даних, рекомендацій та стандартів лікування в області клінічної ендокринології. В якості слухачів беруть участь фахівці-ендокринологи та лікарі інших спеціальностей, які цікавляться проблемами цукрового діабету та інших захворювань ендокринної системи.

Проведення науково-практичних конференцій «КЕН» для терапевтів і сімейних лікарів

Одноденна навчальна програма в різних містах країни з обов’язковим розбором клінічних випадків і поданням останніх найбільш важливих даних, рекомендацій тв стандартів лікування в області основних неінфекційних захворювань.

В якості слухачів беруть участь сімейні лікарі та лікарі-терапевти.

Науково-практична конференція з міжнародною участю

«Гранд-раунд» – унікальний науковий і клінічний навчальний захід. Проходить із запрошенням провідних світових фахівців, які виступають з розгорнутою лекцією з найактуальніших медичних проблем.

Медичні вебинари

Трансляції в режимі live (прямого ефіру) новин з основних міжнародних і національних наукових форумів із залученням до обговорення провідних експертів, як вітчизняних, так і зарубіжних.

Лекції з найбільш актуальних питань клінічної медицини відомих фахівців, експертів у відповідних напрямках з можливістю відвідування в режимі on-line і інтерактивної участі або off-line в будь-який зручний для слухача час. Аналіз клінічних випадків за участю лікарів, як в аудиторії, так і дистанційно.