В рамках розширення добре відомого Вам Клубу ендокринологічних новацій, Українська діабетологічна асоціація представляє інноваційну інтерактивну платформу для отримання нових знань, і не лише під час карантину.
Отримайте унікальний віртуальний досвід!
Центр контролю захворюваності Сполучених Штатів Америки (CDC) визначив, що COVID-19 є серйозною загрозою для громадського здоров'я, а люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями, включаючи цукровий діабет, знаходяться в групі підвищеного ризику.
Найцікавіші новини в світі ендокринології!
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних данних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Компанія MScienceAdvisory має багаторічний успішний досвід в організації та проведенні післядипломного медичного навчання лікарів та інших медичних працівників в повній відповідності з сучасними вимогами, як в Україні, так і в інших країнах.
Під егідою Української діабетологічної асоціації проводяться науково-практичні конференції "КЕН професора МАНЬКОВСЬКОГО", щорічні конференції УДА "Актуальні питання сучасної діабетології", конференцїї Grand Round (Гранд Раунд), курси EASD (Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету).
Також випускається журнал "Діабет Ожиріння Метаболічний синдром" (ДОМС) та журнал WELL.
Наша команда
Зв'яжіться з нами
Координатор проектів УДА:
Анна Козаченко
тел.: (093) 516-67-78
office.vira.kiev@gmail.com
04655, м. Київ
Кудрявський узвіз, 5-Б, офіс 209
тел.: (044) 272-29-22
Made on
Tilda